Facebook Google+ Twitter

Kdo jsme

Proč vznikl projekt Quit Your Country

Na počátku všeho byl sen - vlastně tisíce snů. Sen studovat v zahraničí. Sen pracovat v zahraničí. Sen cestovat kolem světa...Uvědomili jsme si, že je to vlastně i náš sen. A tak nastal čas neúnavného hledání informací a vyptávání se přátel, kteří byli delší dobu v cizině, jak to chodí tam nebo tam. Jenže jsme si uvědomili, že tyto informace nejsou na jednom místě, jsou roztroušené po celém internetu nebo jsou uloženy v hlavách lidí, jež vyrazili do ciziny a nějakou dobu tam žili a pracovali.

A tím vznikl další sen. Sen shromáždit co nejvíce informací o nejlepších zemích pro život na jednom místě. Sen vyzpovídat co nejvíce lidí, kteří na vlastní kůži zažili práci nebo studium v zahraničí a vytvořit projekt, jež by všechny tyto informace prezentoval na jednom místě.

A tak se zrodil projekt Quit Your Country. Náš sen se splnil, splníte si jej také?

Kdo jsme

Jednoznačně můžeme říci, že všichni milujeme cestování. Rádi poznáváme nové země a zvyky jejich obyvatel. Také si myslíme, že si dnes (a možná i zítra :-) každý může vybrat místo, kde bude žít, pracovat nebo studovat. Může to být Česká republika, Spojené státy nebo třeba Saudská Arábie. Proto jsme se rozhodli zpřístupnit projekt Quit Your Country všem bez rozdílu a hlavně zdarma.

Na co se můžete těšit

Quit Your Country je takové naše dítě, a proto se o něj hodláme starat co nejlépe. Můžete se rozhodně těšit na spoustu zajímavých informací o jednotlivých zemích, které budeme postupně doplňovat a aktualizovat. Chystáme se také publikovat články a rozhovory s lidmi, jež v dané zemi byli a měli starosti se sháněním práce, bytu nebo třeba auta, abyste si o zemích udělali co nejlepší obrázek.

Máte námět na článek, dotaz nebo byste zde uvítali nějakou informaci? Napište nám! Budeme moc rádi :-)

Sdílet:


comments powered by Disqus